Број на оглас: 3311100
Објавен на: 11.07.2020, 16:01
1 / 1

Niva za plac na Balkanska

5 € Цената е фиксна
Квадратура:
3478 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno, KP 789/2, KO Cardaklija, cist imoten list.