Број на оглас: 3311068
Објавен на: 14.07.2019, 11:04
1 / 11

OPEL CORSA D 1.3CDTI 66KW 90KS FULL COSMO

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa d 1.3cdti 66kw 90ks plateni davacki do registracija top sostojba garantiram za ispravnost na voziloto podetalno 078407047