Број на оглас: 3310898
Објавен на: 02.08.2020, 10:05
1 / 10

Rover 45

1.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Rover
Модел:
45
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Rover 45 benzin/plin 1.8 86 kw 2000 god
Registriran do 29.08.2020
Klima
Tel. za kontakt 078 235 193
Moze zamena so moja doplata