Број на оглас: 3310663
Објавен на: 12.11.2019, 21:52
1 / 11

Se prodava Polo 1.4 59 KW!!!!

3.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polo 1.4 dizel 2006 godina 59KW pominati 172000.
-oprema klima,elektrika na predni stakla,elektrika na retrovizori.Kolata e mnogu dobro zacuvana vredi da se vidi.Za kontakt tell:078/235/666