Број на оглас: 3310485
Објавен на: 17.09.2019, 00:33
1 / 10

СЕ ИЗНАЈМУВА ИЛИ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

1 €
Квадратура:
250 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмува или продава деловен простор - дуќан на улица Доситеј Обрадовиќ бр.3, Кисела Вода, Скопје. Просторот е со површина од 250 м2, на две нивоа со внатрешни скали. Во истиот има и административен дел - канцеларија и санитарен чвор. За подетални информации во врска со деловниот простор контактирајте не.