Број на оглас: 3310210
Објавен на: 15.10.2019, 20:19
1 / 3

СЕ ПРОДАВААТ ИРИДИУМСКИ СВЕЌИЦИ !

3.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат квалитетни INT CR9 Иридиумски свеќици за повеќе видови на мотори.
Контакт: 075 993 501