Број на оглас: 3310202
Објавен на: 12.10.2019, 15:07
1 / 3

СЕ ПРОДАВААТ INT ИРИДИУМСКИ СВЕЌИЦИ !

3.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Останато
Година:
2019
Модел:
model CR9

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат квалитетни Иридиумски свеќици за повеќе видови на мотори. Модел CR9.

Контакт: 075 993 501