Број на оглас: 3309799
Објавен на: 06.07.2020, 18:52
1 / 1

dvosed i trosed , двосед и тросед

3.400 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


половни, зачувани двосед и тросед со можност за расклопување, може и поединечно.
контакт 070308802 Кристијан