Број на оглас: 3309621
Објавен на: 31.03.2020, 18:47
1 / 5

Мечка 5лит. на 100км

1.210 € 1.230 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
190
Година:
1987
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2.0 дизел,Регистриран, кој возел мерцедес знае што е уживање, пали вози, нови гуми so 5 AL-felni , сменети: уље, филтри, два грејача и две дизни, има кука, ефтина регистрација, Со еден резервоар 1.000км отворено, градска 800-850км, уживајте и Вие во Мерцедес. Без замена.