Број на оглас: 3309478
Објавен на: 12.12.2019, 11:51
1 / 1

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Комплетен Сервис за вашите клима уреди :

- Поправка на сите видови климатизери
- Полнење со фреон R22,R410,R407,R32
- Хемиско и антибактериско чистење
- Поправка на електроники
- Монтажа и демонтажа
- Продажба и откуп на клими
- Сите резервни делови
- Универзални и оргинал далечински

КОНТАКТ 070-98-58-48