Број на оглас: 3309389
Објавен на: 16.08.2019, 07:45

KUPUVAM HI FI POJACALO SO IZLEZI 4-8 OMI DO 2000 DENARI

2.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


DA BIDI ISPRAVNO ponuda moze i na viber so slika i model