Број на оглас: 3309108
Објавен на: 29.08.2019, 18:10
1 / 8

VW JETTA 2.0 TDI DSG 2015

14.900 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Jetta
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
65000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


КМ 63000
СЕНЗОР НА БРИСАЧИ
АВТОМАТСКО ДОЛГО СВЕТЛО
ТАЧ ДИСПЛЕЈ
КОМАНДИ НА ВОЛАН
17 ЦОЛА АЛУМ.БАНДАЖ
АВТОМАТИК
DSG
ESA
ABS
АВТО ПИЛОТ ПАРКИНГ
РЕТРОВИЗОРИ НА СОБИРАЊЕ
И МНОГУ ДР.ОПРЕМА