Број на оглас: 3308322
Објавен на: 14.02.2020, 15:39
1 / 3

NOVI UBODNI PILI PARKSIDE

3.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 вати, со потенциометар за регулација на брзина, со можност за сечење во дрво и метал, со лед светло и ласер за правец на сечење, со опција за сечење под агол од 22.5 и 45 степени. Во кутија со додатоци.
Prakame po kargo
Tel:078553682