Број на оглас: 3308092
Објавен на: 30.06.2019, 11:36
1 / 3

LADA NIVA 4X4 1.7i

2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
50000
Менувач:
Рачен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


LADA NIVA 4X4, 2005 godina pominati 53400 km. Prv gazda. Registrirana. Kuka, bagaznik na krovot, rolbar napred so led halogeni. Vozena po mesec dena godisno zosto ziveeme i rabotime vo germanija.
Telefon za kontakt 070700939, Vlatko Laki