Број на оглас: 3307824
Објавен на: 17.10.2019, 18:42
1 / 4

Yamaha yzf250 4T 2013

3.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Yamaha
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2013
Модел:
Yzf

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava yamaha 250yzf 4T 2013 godina bukvalno bez zamerka sega napraveno golem servis smeneno klip cilindar radalica ventili dihtonci.
So mnogu oprema po nego
Dokumentacija
70 rabotni saati