Број на оглас: 3307343
Објавен на: 13.10.2019, 09:22
1 / 9

Mercedes E220 Avangarde

12.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e mnogu socuvana ima kompletna servisna istorija i od prviot sopstvenik i od mene moze da se proveri vo bilo koj mercedes servis
Kupena e od germanija cenata e na mk tablici
Poveke info na tell
Ve molam samo seriozni kupuvaci BEZ ZAMENI