Број на оглас: 3306577
Објавен на: 16.09.2020, 22:02

Барам работа во странство

1 € Цената е фиксна
Категорија:
Работа во странство
Пол:
Женско
Образование:
Основно+ Професија
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Добро

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Жена 47 години, украинка, озбилна, одговорна, живеем во Македониja, барам работа во странство, може да чувам деца, негувателка за стари лица, собарка, шанкер. Имам високо образование. Македонскиj пасош. 079284080 вайбер +38976458691