Број на оглас: 3306392
Објавен на: 14.02.2020, 16:32
1 / 8

GLISER 120hp

3.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


Gliser elan dolzina5m sirina1.9m mk dokumenti ne registriran so motor Johnson 120hp vo super sostojba korito i motor, za poveke info samo na tel