Број на оглас: 3306339
Објавен на: 14.07.2019, 11:15
1 / 7

Huawei P10

1 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P10
Боја:
Black
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Huawei P10 kako nov bez grepka kupen od t-mobile,prv gazda so vip gold garancija I kompletno pakuvanje plus maska I folija novi.
Kontakt 078455545