Број на оглас: 3305878
Објавен на: 21.07.2020, 18:51
1 / 4

Kimono za karate

2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Облека

Вид на оглас: Се продава


Odelo za karate kimono original obleceno ednas imas i rakavici za karate novi
Cena 3500 den za kompleto so rakavocite
070350662