Број на оглас: 3305673
Објавен на: 23.02.2021, 22:39
1 / 12

Стан во Охрид - строг Центар

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува за туристичко престојување комплетно реновиран стан во строгиот центар, на бул. Туристичка, веднаш до кружниот тек. 2 соби за спиење, дневна соба, кујна, 2 тоалети и 2 големи балкони. Прикладно за комотно сместување на 6 до 7 особи.
ТВ, Wi-Fi, Клима, прибор и сл.

Тел за резервации => 078250628