Број на оглас: 3305090
Објавен на: 05.04.2020, 19:40

Se prodava kuka novogradba vo Vinica

60.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
350 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
2012
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Vidoe smilevski Bato BB

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka novogradba vo Vinica na ulica Vidoe smilevski Bato BB. Ima prostor za dogovor okolu cenata.