Број на оглас: 3304566
Објавен на: 23.05.2020, 21:06
1 / 4

Seat Cordoba

1.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.4 44kw 1995
Smeneno ulje site filtri rebrast vodna pumpa site amortizeri
- regisrtrirana do 2021 god
novi gumi ates plin vo soobrakajna
- skapano nema nigde so eden zbor ekstra socuvana za godinite.

Kontakt na 078435246 Toni