Број на оглас: 3304550
Објавен на: 25.02.2020, 17:07
1 / 12

SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN

1.200 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
20 m²
Спрат:
1
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Новоотворен хотел во Гевгелија(булевар Гевгелија), Премиум Инн, Ви нуди соби за краток престој. Сите соби се климатизирани и опремени по стандард на хотел со 3 ѕвезди супериор.

-Двокреветна соба - 20 еур
-Трокреветна соба - 25-30 еур
-Четрокреветна соба - 30-35 еур
-Петкреветна соба - 30-40 еур
- Апартман лукс 50м2 со двевна, кујна, спална, две бањи, тераса - 40 еур

Цените се за едно ноќевање по соба. За подолг период по договор.

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005