Број на оглас: 3304541
Објавен на: 23.09.2020, 22:43
1 / 6

Хилти RAIDER RD-HD -SDS -MAX

3.800 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две (2) хилти SDS max за делови.
Хилтите се со исправни ( ротори, статори, радилици,капачки,футери,прекидачи ).Имат неисправен мал зупчаник и преносник.Може и само едната (2000ден).Вкупната цена е за двете.