Број на оглас: 3303701
Објавен на: 07.04.2020, 21:14
1 / 6

OnePlus 6 kako nov

16.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Друга марка
Модел:
Oneplus 6
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot sekogas e koristen so silikonskata originalna maska i originalen od OnePlus tempered glass, so najnoviot update na Android 10. Za povekje info odete na sledniot link: https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/oneplus_6-ampp-9109.php