Број на оглас: 3303434
Објавен на: 12.10.2019, 16:39
1 / 8

Renault Twingo 1.5 Dizel

123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Twingo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Plateni davacki do registracija
Novi gumi
Radio so cd changer
Komandi na volan
Fabricki zatemneti stakla
Aluminiumski bandazi
Extra vozilo za pocetnici
Moze zamena