Број на оглас: 3302405
Објавен на: 13.07.2019, 14:35
1 / 2

Patiki adidas

1.200 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Црвена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se original vo super sostojba. Najlesni patiki za trcanje so super izgled. Cena na novi e 8000den