Број на оглас: 3300435
Објавен на: 17.09.2019, 20:42
1 / 3

Harmonika Weltmeister 5 registri 80 basa!! ISPRAVNA !!

90 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Се продава хармоника Weltmeister исправна 5 регистри 80 басс со нови кожни каишки.
Број за контакт : 071-381-225
078-375-148