Број на оглас: 3299791
Објавен на: 24.02.2021, 08:50
1 / 2

Се продава плац

По Договор
Квадратура:
317 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац со површина од 317м2 на улица Блажо Алексов во Кавадарци (под зградите Белка).Имотен лист број 1032,број на парцела 10580.

Контакт 075/482-669 Горан