Број на оглас: 3299775
Објавен на: 14.11.2019, 18:46
1 / 3

Kombinaran sporet Sloboda plin/struja

1.500 МКД Цената е фиксна 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Prodavam koristen kombiniran shporet Sloboda plin/struja. Shporetot e vo ispravna sostojba.
Ne prakjam po kargo