Број на оглас: 3299412
Објавен на: 17.09.2019, 14:45
1 / 12

Stan pod kiria

450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
170 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2017
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Kemal Ataturk çair

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava stan vo Ulica Xhon Kenedi/Çair karši Pošta Çair ili novo otvorenoto COMODITA HOME
100 m2 Stanot Plus
70 m2 Terasa
Mala Terasa od okolu 8 m2
2 Spallni sobi
2 kupatilla
Golem Sallon so Kujna
Objektot e novogradba 2018 godina,uste nikoj ne ziveel vo stanot skros NOVO,ne upotrebano nisto.