Број на оглас: 3299083
Објавен на: 13.01.2020, 21:11
1 / 3

Vw pasat vo delovi

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Do posledno strafce