Број на оглас: 3298736
Објавен на: 13.07.2020, 20:57

КУЌА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2,5
Квадратура:
50 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
40 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
„Доне Божинов“ бр.56

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА куќа на одлична локација, во близина на автобуската станица, на самата раскрсница на улиците „Доне Божинов“ и „Никола Тесла“. Подетални информации на телефоните: 070/381-221 или 070/334-327.