Број на оглас: 3298724
Објавен на: 09.08.2020, 08:33
1 / 5

СТАН ВО ОХРИД

37.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ул.Сирма Војвода Охрид

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава двособен стан од 60 м2 во Охрид во близина на болницата, до двете кули со нова дограма и ламинат.Цена 37000 евра.