Број на оглас: 3298680
Објавен на: 18.04.2021, 09:36

ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

250 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


- СЕ ПРОДАВААТ 4 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО
- СИТЕ 4 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ
- КАТАСТАРТСКИТЕ ПАРЦЕЛИ СЕ
- КП 2331 - 2593 m2
- КП 2563 - 1000 m2
- КП 2564 - 2331 m2
- КП 968 - 3116 m2
- ЦЕНАТА Е 250 Е ЗА 1 ДЕКАР СО ПРОСТОР ЗА ДОГОВОР
- ТЕЛЕФОН 071 367 457

STIP S. DRAGOEVO NIVA ( NIVI )
nivi , niva , imot. zemjodelski parceli ,