Број на оглас: 3298414
Објавен на: 26.03.2020, 20:53
1 / 8

se prodava stan

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
80 m²
Греење:
Друго
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
sava mihajlov

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


se prodava ubav stan na prizemje...
80 mtk plus 20mtk podrum...
cena po dogovor