Број на оглас: 3298364
Објавен на: 04.07.2020, 20:33
1 / 12

PRODAVAM NOVA KUKA NA BEROVSKO EZERO

68.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
1133 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2019
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
berovsko ezero

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova kuka na Berovsko ezero, kukata poseduva dve spalni , salon so kujna , kupatilo , ostava i veranda.
Kukata e gradena so najkvalitetni materijali
Slovenska stolarija Jelovica
Spanski granitni plocki
Trosloen parket Barlinek
Plasticna termo fasada 8 ca
tondah keramidi
Kukata e 80 m2 , a placot 1133 m2 koj sto e celosno zagraden.
Kukata isklucivo se prodava...NE SE IZDAVA