Број на оглас: 3298167
Објавен на: 30.05.2020, 12:44
1 / 3

Citroen xantia HDI

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor i menuvach od citroen xantia 2.0hdi, drugi delovi i limarija.
Delovi za citroen zx.

Telefon: 070930024

070930024