Број на оглас: 3298012
Објавен на: 03.02.2020, 10:20

Se baraat vozaci MK-EU

1 €
Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол :
Машко
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se baraat vozaci na relacija MK-EU

tel za kontakt 070218739

Потврден огласувач
 ORKAN-IMPEKS (претпријатие)