Број на оглас: 3297692
Објавен на: 14.05.2020, 20:37
1 / 2

Се продава семејна куќа

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
132 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
140 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1984
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Трифко Андоноски 2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Приземје +два спрата,две гаражи. Куќата е вселива и во добра состојба.


ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 070 721 620, ИВАН