Број на оглас: 3296850
Објавен на: 02.07.2020, 17:02
1 / 12

SE IZDAVA

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2017
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
KARAORMAN

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava apartman od 85m2 na Karaorman komplet opremen i so obezbeden parking prostor.Cenata e 450 eur so vkluceno: Struja,Voda,internet,Greenje,Ladenje,Odrzuvanje na dvorot....odnosno Se vkluceno bez drugi dopolnitelni trosoci okolu kukata.