Број на оглас: 3296585
Објавен на: 02.06.2020, 20:40
1 / 10

MERCEDES A170CDI

1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes A170 CDI od oprema poseduva Klima elektrika na prozori I retrovizori vebasto air beg aluminiumski bandazi novi gumi napraven sevris ulje filter za nafta filter za ulje filter za vozduh filter polen smeneto roleri na pk kais sajmna na alternator lager na klima registriran do juli 2020 odlicno za vozaci pocetnici