Број на оглас: 3296407
Објавен на: 17.04.2021, 20:43
1 / 1

Шофершајбна

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
200 Репоња
Tип на делови:
Стакло и додатоци /Прозореци

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Предна и задна. Мислам дека беше модел од 1966 год

Потврден огласувач
 Елизабета К. Костиќ