Број на оглас: 3295715
Објавен на: 01.04.2020, 09:48
1 / 1

Vw pasat 116ks vo delovi

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2002g
116ks
6-brzini menuvac