Број на оглас: 3295613
Објавен на: 13.07.2020, 20:58

ТРОСОБЕН СТАН ВО ГАРНИЗОН

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
72 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Илинденска Б-3/13 Куманово

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам трособен стан во строг центар, локалитет „Гарнизон“, најмала зграда, на одлична локација, со одличен распоред. Документацијата е уредна. Цена по договор.