Број на оглас: 3295537
Објавен на: 06.03.2021, 20:43
1 / 12

Velosipedi elektricni

600 € Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Електричен
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
28 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat vtora upotreba elektricni velosipedi so namaleni ceni .tandem, tricikli,velosipedi ceni od300-900eur..baterii,polnaci,displei,motori,elektroniki I se drugo za elektricni velosipedi. fb bike service kavadarci. specialized turbo s ne e kompleten