Број на оглас: 3295372
Објавен на: 22.09.2020, 07:14
1 / 3

SET ZA REPARIRANJE NA DEFRENCIJAL ZA BMW 118D

195 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
118D
Tип на делови:
Лагери

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SET ZA REPARIRANJE NA DEFRENCIJAL LAGERI KOMPLET SO SEMERIZI I DIKTONI ZA BMW 118 D