Број на оглас: 3295360
Објавен на: 16.09.2020, 19:56
1 / 6

Mercedes B.160.benzin

13.900 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2012
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema registriran.zelen karton.zimski.gumi.Može zamena za pomalo.