Број на оглас: 3294851
Објавен на: 20.09.2020, 15:01

KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

30 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAVAM PLACEVI VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII broj na katastarska parcela :2890 : 2891 :2892::3149/2 : 3259 : 3260 3342/3:
CENATA E RAZLICNA INF. NA TEL .075 887 992 HRISTIJAN.